خدمات ساخت ممبرین

ساخت Membrane Switch (صفحه کلیدهای مسطح)

استفاده از ممبرین سوئیچ در بخش فرمان دستگاه و ماشین آلات با بهره گیری از طرحهای گرافیکی متنوع موجب زیبائی و جذابیت ظاهر دستگاه میگردد, از اینرو روزبه روز برمتقاضیان استفاده آن در صنایع گوناگون اضافه میگردد..

صنایع همگام ضمن بهره گیری از کادری مجرب از مشاوره تا طراحی و اجرا با استفاده از مواد اولیه با کیفیت عالی در کنار شماست .

لایه های ممبرین سوئیچ :

  • ۱- لایه رویه ( overlay) : در این لایه علاوه بر درج لوگو و کلید و تعیین محل LCD-LED-7SEG , میتوان  با رنگ بندی و استفاده از طرح های گرافیکی متنوع نسبت به هر چه زیبا تر شدن نمای طرح اقدام کرد.

جنس مورد استفاده در رویه معمولا از فیلمهای پلی استر ویا پلی کربنات میباشد که با توجه به نوع نیاز انتخاب میگردد.

  • ۲- لایه مدار( circuit)  : لایه مدار با توجه به سیم بندی  و تعداد خروجی درخواست شده طراحی و اجرا میگردد.

در ساخت مدار از ۲ روش استفاده میگردد:

  • A- استفاده از مرکب نقره بر روی فیلم پلی استر که روش روز در دنیا میباشد و علاوه بر مرکب نقره از کربن نیز استفاده میگردد .
  • B- استفاده از فیبر فلکسیبل , که این روش نیز در صورت درخواست قابل اجرا میباشد.

نحوه  عملکرد کلیدها به ۲ صورت استفاده از پولک فلزی ( METAL DOME  ) و یا کلید هوایی ( AIR KEY  ) می باشد که در نوع اول ( METAL DOME  ) با فشردن کلید با  احساس کلیک در زیر انگشتان کاربر همراه می باشد و در نوع دوم ( AIR KEY ) چنین حسی وجود ندارد .

همچنین نصب SMD  LED  بر روی ممبرین  امکانپذیر میباشد.

برای تمامی مدارها در انتهای ریبون کانکتور متناسب با تعداد پایه ها به کمک دستگاه اتوماتیک نصب میگردد . این کانکتور از نوع مادگی / نری ( male / female )  و با فاصله ۰٫۱ اینچ ( ۲٫۵۴ میلیمتر ) برای هر خروجی میباشد. البته برای ریبونها و اتصالات بدون کانکتور نیز میتوان خروجی را متناسب با نوع کانکتور نصب شده روی برد، طراحی و تولید نمود .


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/hamgamin/domains/hamgam-ind.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4350

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/hamgamin/domains/hamgam-ind.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4350